Movies
Ratings
263
The Invisible ManRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.5
Bring Me HomeRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0