Movies
Ratings
404
Wrath of ManRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
GrassRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0- Bank of SeoulRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
HolidateRated ★ 2.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
NewnessRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5