Titles you rated
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.5