Series
Ratings
329
Light of My LionRated ★ 3.5
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.5
Unhandy HandymanRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0- A Young Doctor's NotebookRated ★ 4.5
- A Young Doctor's NotebookRated ★ 4.5
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.0
Princess JellyfishRated ★ 2.0
Weakest BeastRated ★ 1.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 3.5
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 4.5
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 0.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5