Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Better ManRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
WickedRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.0
RocketmanRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 2.5
HoneySweetRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5