Movies
Ratings
27
The ChaserRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
UnknownRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
PietaRated ★ 2.5