Series
Ratings
139
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 3.0
UsokonRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0