Titles you rated
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 2.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5