Titles you rated
The Prisoner of BeautyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
DearestRated ★ 1.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
I Am NobodyRated ★ 3.5
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 4.5
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Love When the Stars FallRated ★ 3.0
Coroner's DiaryRated ★ 5.0
My BossRated ★ 1.5
Love Song in WinterRated ★ 3.5
The Story of Pearl GirlRated ★ 3.0