Movies
Ratings
1432
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.5
Our Brand Is CrisisRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.5
Certified CopyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The EndlessRated ★ 3.0
AntipornoRated ★ 4.0
Tokyo TribeRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
The Coast GuardRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Kabukicho Love HotelRated ★ 4.0
It ComesRated ★ 4.0
I DoRated ★ 4.5
BeatRated ★ 4.0