Series
Ratings
191
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Four SeasonsRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
- Good PartnerRated ★ 2.0
Loot Season 1Rated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5