Movies
Ratings
119
LooperRated ★ 3.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Red DragonRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0