Series
Ratings
177
Chosen HomeRated ★ 4.5
She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 4.5
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Tsudui-sanRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.5
Summer StrikeRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 5.0
The OARated ★ 4.5
Little Witch AcademiaRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.5