Movies
Ratings
205
ContactRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0