Series
Ratings
35
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0