Series
Ratings
14
High KickRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0