Series
Ratings
104
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0- Miss Night and DayRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.5
High CookieRated ★ 3.5
HierarchyRated ★ 2.5
Doctor SlumpRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Goodbye EarthRated ★ 1.5