Movies
Ratings
233
The BabadookRated ★ 4.0
AutopsyRated ★ 2.5
Session 9Rated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
MindscapeRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
Beautiful CreaturesRated ★ 3.5
The Water HorseRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5