Movies
Ratings
564
CallRated ★ 0.5
Kids ReturnRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
CustodyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 2.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 0.5
Molly's GameRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0