Movies
Ratings
64
About TimeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.0
South BoundRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0