Series
Ratings
184
The Art of SarahRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5