Series
Ratings
23
The Art of SarahRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0