Series
Ratings
145
The Last CinderellaRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- OuroborosRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0