Movies
Ratings
30
3 IdiotsRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0