Movies
Ratings
682
Project Hail MaryRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 5.0
100 MetersRated ★ 5.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
The PacifierRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 5.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 5.0
BridesmaidsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
The Pope: AnswersRated ★ 4.5
Francis: The People's PopeRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Pope Francis: A Man of His WordRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 1.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Maid in ManhattanRated ★ 3.0