Series
Ratings
81
Bad GuysRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5