Movies
Ratings
274
ElvisRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
MemoryRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
JaneRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0- When We Bloom AgainRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0