Movies
Ratings
339
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Palo AltoRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.5
WindstruckRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 0.5
Kill Your DarlingsRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 0.5