Series
Ratings
30
The Silent SeaRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
My NameRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5