Series
Ratings
24
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0