Series
Ratings
385- Korean Ghost StoriesRated ★ 3.0
- Alien SamRated ★ 3.5
RugratsRated ★ 2.5- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 2.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 2.5
- 와라! 편의점Rated ★ 2.0
- We Are PreCureRated ★ 2.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
Dexter's LaboratoryRated ★ 3.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 3.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 2.5
My Son-In-Law's WomanRated ★ 2.5- Heonjipjulge SaejipdaoRated ★ 2.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0