Titles you rated
Princess JellyfishRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Tatami Time Machine BluesRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 3.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Noragami AragotoRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5