Movies
Ratings
402
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Made of HonorRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 2.5
The Social DilemmaRated ★ 4.0
The Man from TorontoRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 3.0