Movies
Ratings
285
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
Mr. BrooksRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Hannah ArendtRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0