Series
Ratings
100
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.5- The Future DiaryRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 3.0