Series
Ratings
64
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5