Movies
Ratings
661
Mickey 17Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0