Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0