Movies
Ratings
52
The Big SwindleRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0