Movies
Ratings
101
Taken 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0