Series
Ratings
46
Legal HighRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5