Movies
Ratings
32
Love ActuallyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
JobsRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0