Series
Ratings
56
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 4.0- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 4.0
- My Secret IdentityRated ★ 4.5
- My Secret IdentityRated ★ 4.5
- My Secret IdentityRated ★ 4.5
Home Improvement Season 1Rated ★ 4.0- Kung Fu: The Legend ContinuesRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- The Path to GloryRated ★ 3.5
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0