Movies
Ratings
234
Christmas in AugustRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 0.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5