Series
Ratings
26- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0