Series
Ratings
145
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- ProposeRated ★ 4.0
- One of A PairRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 4.5- The LandRated ★ 3.0
- Into the SunlightRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.0
Sweet SpyRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5
Mother's GardenRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.0
- Star in My HeartRated ★ 4.5