Movies
Ratings
1052
The PrestigeRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The First LapRated ★ 4.0
Broken EmbracesRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
Margot at the WeddingRated ★ 3.0
The JudgeRated ★ 4.0
Rachel Getting MarriedRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Turn Your Fan Off in WinterRated ★ 3.0- AssemblyRated ★ 3.0