Series
Ratings
67
My NameRated ★ 3.5
KairosRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5