Movies
Ratings
411
InterstellarRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
Nim's IslandRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.5
Piranha 3DRated ★ 3.5
GamerRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Man of VendettaRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.5