Series
Ratings
264
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Gangnam B-SideRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0- Good PartnerRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Midwich CuckoosRated ★ 4.5
Witch Hunt 2023Rated ★ 4.5
Witch Hunt 2022Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Song Min Ho's PilotRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0